mellnagyobbítás saját zsír beültetéssel

baratno36  |  Látogató
Kedves Doktor Úr! Eléggé haldoklik ez a lap, de talán néha ránéz és tud válaszolni. Engem a saját zsírral történő mellnagyobbítás érdekelne. Mi a véleménye róla? Mennyire látványos? Ahogy telik az idő, nem fordulhat e elő deformitás a két mell között? Milyen tapasztalatai vannak e téren? Kérem, a válaszát ide írja már nekem: Nagyon köszönöm! Tímea
Dr. György Jánky  |  Basic member  |  Plasztikai sebészet  |  Budapest
  • 12 answers
Kedves Timea!
Levél ment privátba.

Üdvözlettel:
Dr. Jánky GYörgy

Dr.(H) Thomas Haffner  |  Basic member  |  Sebészet  |  Köln
  • 50 answers
  • 4 Likes
Kedves Hölgyem,
nagyon jó eljárás azok részére, akiknek van elég zsirraktárjuk, ahonnan a zsirt le lehet szivni és át lehet ültetni. Az elöny, hogy a zsirleszivás is megvan: két legyet egy csapásra. Többször kell átültetni, csak ugy használ tartósan. Kölni klinikámon ambulánsan végezzük a mütétet helyi érzéstelenitésben, garantált semmi fájdalom, de azonnali fitnes. Elmaradnak a narkozis által okozható károk és a szervezet gyengesége is. További Információ szivesen telefonon, vagy e-mailben.
Gyönyörű melleket varázsolt nekem
Mellnagyobbítás (Augmentáció)
  Megéri
Hihetetlen professzionalitás!!! 2 gyerek után 2012-ben Szemerey doktor Úr gyönyörű melleket varázsolt nekem :-) Visszakaptam a nőiességemet!!! Gyorsan, szépen gyógyult, azóta is problémamentes.... Többet 
Anonymous
Mellnagyobbítás - mell helyreállítás
Mellnagyobbítás (Augmentáció)
  Megéri
dr. Pataki Gergely plasztikai sebészről Ezúton szeretnék Önnek köszönetet mondani mindazért a segítségért, szakmai tanácsért, megnyugtató és meggyőző konzultációkért, melyeket az elmúlt hónapok... Többet 

Fórum

Miről beszélnek Hozzászólás összesen Az utolsó válasz
mellnagyobbítás saját zsír beültetéssel  2 27.01.2015
mellnagyobbítás  1 12.02.2010
napozás  0 25.08.2009
augmentáció  1 12.02.2010
mellnagyítás  3 12.02.2010
Összes hozzászólás megjelenítése Mellnagyobbítás (Augmentáció)
A környéken található szakemberek